O produktech

Co u nás nakoupíte?

Kvalitní maso a masné výrobky

Naše dodavatele si pečlivě vybíráme. Odebíráme nejen od okolních řezníků a uzenářů, ale také ze Slovenska a Maďarska. Každý si zde příjde na své. Nakoupíte u nás nejen jitrnice, jelita, tlačenku, paštiky, různé druhy šunky, salámů, klobásek, párků, špek, anglickou slaninu,a.e také různé druhy tradičního i netradičního masa jako kuřecí, krůtí,hovězí, jehněčí, pštrosí a další sortiment.

Mléčné výrobky

K dostání u nás naleznete kvalitní jogurty, sýry mladé i zrající, přírodní i ochucené a to kravské, kozí i ovčí. Z mléčných produktů dále nabízíme tvaroh, máslo, bryndzu (různé druhy), korbačíky a jiné. I vejce z volného výběhu jsou k dostání.

Zelenina a ovoce

Běžně dostupným zbožím jsou u nás rajčata, brambory, cibule, květák, mrkev a zboží dle dané sezóny. Tento druh potravin je vysoké kvality pěstované bez pesticidů.

Pečivo a sušenky

Mezi běžně dostupné produkty u nás najdete pečivo pečené tradičním způsobem bez velkých strojů a to kvalitní kváskový chléb, žitný kváskový chléb s různými semeny, tradiční rohlíky pečené původní recepturou, další druhy celorzného pečiva. Pozadu není ani nabídka sladkého sortimentu pečiva a sušenek od mnoha dodavatelů, kteří pečou chutné pečivo a sušenky s láskou.

Pivo, víno a pálenky

Tyto produkty odebíráme od malých rodinných palíren, pivovarů a drobných výrobců, kteří dbají na tradiční recepturu a kvalitu.

Šťávy a mošty

Jelikož i tyto jsou nedílnou součástí každé domácnosti, najdete u nás velký výběr šťáv a moštů od mnoha dodavatelů, které jsou minimálně pasterované, bez umělých konzervantů a barviv. Vybere si u nás z velkého druhu ovocných příchutí, přes různé bobulovité jako např. rakytníkové až po bylinné.

Marmelády a medové pochoutky

Med odebíráme od drobných místních včelařů, marmelády od různých dodavatlů z Česka, kteří dbají na kvalitu a vyrábějí své produkty zejména z ovoce vypěstovaného na území ČR.

Bezlepkové potraviny

Svůj sortiment jsme od doby otevření rozšířili mnohonásobně. Najdete u nás bezlepkové pouchutiny, sladkosti, uzeniny, pečivo, mouku, těstoviny a mnoho dalšího. Nebojte se zeptat našich prodavaček.

Další sortiment

Dále nabízíme různé sladkosti, čaje, kávu, musli, omáčky, točenou zmrzlinu, pralinky, křupky, olivy, produkty z rajčat, oleje, mouku, těstoviny, džusy, hotové jídla, chlebíčky, řízečky a mnoho dlašího. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, jelikož spokojení zákazníci jsou pro snás to nejůdležitější.

Biopotraviny

Biopotraviny se v poslední době stávají stále více oblíbeným zbožím. Biopotraviny, farmářské potraviny, koření a veškeré kvalitní české potraviny většinou vyhledávají lidé, kteří chtějí začít jíst jinak – bez polotovarů a chemicky upravených potravin. Námi nabízené biopotraviny pocházejí od certifikovaných výrobců, kteří biopotraviny vyrábí z produktů kontrolovaného systému ekologického zemědělství. V naší prodejně najdete vždy čerstvé a kvalitní biopotraviny.

Bezlepkové potraviny a produkty

Potraviny prospívající našemu zdraví, často v jídelníčku mnokých z nás chybí. Jednou z možností, jak našemu tělu prostět, je konzumace bezlepkových potravin. Bezlepkové potraviny pomáhají tělu k jednoduššímu trávení, čímž urychlují vstřebávání důležitých minerálů a vitamínů v trávicím traktu. Věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete.

Co u nás můžete koupit:

  • Poctivé uzeniny i bezlepkové salám, šunka, jitrnice, jelita, tlačenka, klobásy, párky, paštiky atd.
  • Kvalitní maso a masné výrobky kuřecí, krůtí, telecí, jehněčí a hovězí maso, dále také zvěřina a produkty z nich
  • Chléb a pečivo pečené tradičním způsobem bez pomocí velkých strojů
  • Mléčné výrobky: jogurty, sýry zrající, sýry kozí, tvaroh, mléko, máslo, vejce z volných výběhů...
  • Ovoce a zeleninu od českých farmářů vždy jen sezónní a českou
  • Šťávy a mošty minimálně pasterované, bez konzervantů a barviv
  • Medy, marmelády, džemy a ovocné pochoutky z malých dílen a českého ovce
  • Alkohol a pálenky od malých rodinných palíren a pivo z místních pivovarů
  • Ostatní: laskominy, základní potraviny , mouku různých druhů i na pečení chlepa, těstoviny ruční výroby (žitné,pšeničné i bezlepkové), kávu, čaj a koření českých firem

V celém našem sortimentu najdete výhradně české, slovenské či maďarské potraviny. Náš farmářský obchod nabízí pouze prvotřídní potraviny.. Zaměřujeme se na čerstvé a kvalitní potraviny od prověřených výrobců. Máme potraviny od farmářů, pekařů, řezníků a dalších. Přijďte ochutnat, jak chutná ta pravá kvalita – poctivé potraviny!

 

Důležitou součástí naší nabídky jsou farmářské potraviny. Farmářské potraviny představují kvalitní produkty, vypěstované a vyprodukované přímo na českých  a slovenských farmách. Všechny farmářské potraviny kupujeme zejména od českých a slovenských výrobců a farmářů, kteří nám jsou schopni doložit, jak bylo nabízené zboží vyrobeno. Díky tomu se můžete spolehnout, že farmářské potraviny, které nabízíme,jsou vždy prvotřídní jakosti.